(Kliknite na da vam se update linkovi.)

Za WebMastere (For WebMaster)

Zelite SPORT LIVE UZIVO prenos na vasoj web stranici.Samo kopirajte / zalijepite ovaj kod na svoju web stranicu:

NBA LIVE NBA-Sezona 2016/17 UTAKMICE NBA LIGE


NBA RASPORED za 23.06.2017.g
02:00h NBA 2017 NBA Draft Flash Flash2 Flash3

LIVE TV 24h LIVE TV CHANNEL

EUROSPORT EUROSPORT 2
SkySport1 SkySport2 SkySport3 SkySport4 SkySport5
BT Sports 1 BT Sports 2

NOGOMET GOLOVI/ASISTENCIJE SA UTAKMICA

GOLOVI/ASISTENCIJE

21.08.17. 19:00h Akhmat Grozny - Arsenal Tula (Premier League)

Flash

21.08.17. 20:00h Jong PSV - Graafschap ( Eerste Divisie)

Flash

21.08.17. 20:00h Jong Utrecht - Oss ( Eerste Divisie)

Flash

21.08.17. 20:00h Lugo - Reus Deportiu (LaLiga2)

Flash

21.08.17. 20:15h Levante - Villarreal (LaLiga)

Flash Flash

21.08.17. 20:30h Arminia Bielefeld - Bochum (2.BundesLiga)

Flash Flash

21.08.17. 20:45h Chateauroux - Nimes (Ligue 2)

Flash Flash

21.08.17. 20:45h Konyaspor - Genclerbirligi (Super Lig)

Flash

21.08.17. 21:00h Manchester City - Everton (Premier League)

Flash Flash2 Flash3 Flash4 Flash

21.08.17. 21:00h Feirense - Ferreira (Primeira Liga)

Flash

21.08.17. 22:00h Malaga - Eibar (LaLiga)

Flash

22.08.17. 17:30h FC Astana (Kaz) - Celtic (Sco) (Champions League - Qualification)

22.08.17. 20:45h Rijeka (Cro) - Olympiakos Piraeus (Gre) (Champions League - Qualification)

22.08.17. 20:45h Maribor (Slo) - H. Beer Sheva (Isr)) (Champions League - Qualification)

22.08.17. 20:45h Nice (Fra) - Napoli (Ita) (Champions League - Qualification)

22.08.17. 20:45h Sevilla (Esp) - Basaksehir (Tur) (Champions League - Qualification)

23.08.17. 20:45h CSKA Moscow (Rus) - Young Boys (Sui) (Champions League - Qualification)

23.08.17. 20:45h FC Copenhagen (Den) - Qarabag (Aze) (Champions League - Qualification)

23.08.17. 20:45h FCSB (Rou) - Sporting (Por) (Champions League - Qualification)

23.08.17. 20:45h Liverpool (Eng) - Hoffenheim (Ger) (Champions League - Qualification)

23.08.17. 20:45h Slavia Prague (Cze) - APOEL (Cyp) (Champions League - Qualification)

24.08.17. 18:00h AEK Larnaca (Cyp) - Plzen (Cze) (Europa League - Qualification)

24.08.17. 18:45h Dyn. Kiev (Ukr) - Maritimo (Por) (Europa League - Qualification)

24.08.17. 19:00h Maccabi Tel Aviv (Isr) - Altach (Aut) (Europa League - Qualification)

24.08.17. 19:00h Oleksandriya (Ukr) - BATE (Blr) (Europa League - Qualification)

24.08.17. 19:00h Ostersunds (Swe) - PAOK (Gre) (Europa League - Qualification)

24.08.17. 19:00h Salzburg (Aut) - FC Viitorul (Rou) (Europa League - Qualification)

24.08.17. 19:00h Sheriff Tiraspol (Mda) - Legia (Pol) (Europa League - Qualification)

24.08.17. 19:00h Zenit Petersburg (Rus) - Utrecht (Ned) (Europa League - Qualification)

24.08.17. 19:30h Fenerbahce (Tur) - Vardar (Mac) (Europa League - Qualification)

24.08.17. 19:30h Suduva (Ltu) - Ludogorets (Bul) (Europa League - Qualification)

24.08.17. 20:00h AEK Athens FC (Gre) - Club Brugge KV (Bel) (Europa League - Qualification)

24.08.17. 20:00h Midtjylland (Den) - Apollon (Cyp) (Europa League - Qualification)

24.08.17. 20:00h Skenderbeu (Alb) - Dinamo Zagreb (Cro) (Europa League - Qualification)

24.08.17. 20:00h Videoton (Hun) - Partizan (Srb) (Europa League - Qualification)

24.08.17. 20:45h Ath Bilbao (Esp) - Panathinaikos (Gre) (Europa League - Qualification)

24.08.17. 20:45h Braga (Por) - Hafnarfjordur (Ice) (Europa League - Qualification)

24.08.17. 20:45h Marseille (Fra) - Domzale (Slo) (Europa League - Qualification)

24.08.17. 20:45h Rosenborg (Nor) - Ajax (Ned) (Europa League - Qualification)

24.08.17. 20:45h Shkendija (Mac) - AC Milan (Ita) (Europa League - Qualification)

24.08.17. 21:00h FK Crvena zvezda (Srb) - Krasnodar (Rus) (Europa League - Qualification)

24.08.17. 21:00h Hajduk Split (Cro) - Everton (Eng) (Europa League - Qualification)

24.08.17. 21:00h Austria Vienna (Aut) - Osijek (Cro) (Europa League - Qualification)

25.08.17. 18:30h Duisburg - Darmstadt (2.BundesLiga)

25.08.17. 18:30h Greuther Furth - Ingolstadt (2.BundesLiga)

25.08.17. 19:00h FK Anzi Makhackala - Ufa (Premier League)

25.08.17. 20:00h Multiplex Ligue 2 (Ligue 2)

25.08.17. 20:00h Breda - Sparta Rotterdam (Eredivisie)

25.08.17. 20:00h Dordrecht - Jong Utrecht (Eerste Divisie)

25.08.17. 20:00h FC Emmen - Eindhoven FC (Eerste Divisie)

25.08.17. 20:00h Helmond - Jong PSV (Eerste Divisie)

25.08.17. 20:00h Jong Ajax - Sittard (Eerste Divisie)

25.08.17. 20:00h Real Sociedad - Villarreal (LaLiga2)

25.08.17. 20:15h Kortrijk - Mouscron (LaLiga)

25.08.17. 20:30h FC Koln - Hamburger SV (BundesLiga)

25.08.17. 20:45h Bristol City - Aston Villa ( Championship)

25.08.17. 20:45h Hull City - Bolton ( Championship)

25.08.17. 20:45h Paris SG - St Etienne (Ligue 1)

25.08.17. 20:45h Alanyaspor - Kardemir Karabuk (Super Lig)

25.08.17. 20:45h Galatasaray - Sivasspor (Super Lig)

25.08.17. 21:30h Belenenses - Setubal (Primeira Liga)

25.08.17. 22:00h Betis - Celta Vigo (LaLiga)