(Kliknite na da vam se update linkovi.)

Za WebMastere (For WebMaster)

Zelite SPORT LIVE UZIVO prenos na vasoj web stranici.Samo kopirajte / zalijepite ovaj kod na svoju web stranicu:

NBA LIVE NBA-Sezona 2016/17 UTAKMICE NBA LIGE


NBA RASPORED za 26.05.2017.g
02:30h Boston Celtics vs Cleveland Cavaliers Flash Flash2 Flash3

LIVE TV 24h LIVE TV CHANNEL

EUROSPORT EUROSPORT 2
SkySport1 SkySport2 SkySport3 SkySport4 SkySport5
BT Sports 1 BT Sports 2

NOGOMET GOLOVI/ASISTENCIJE SA UTAKMICA

GOLOVI/ASISTENCIJE

26.05.17. 18:00h Belupo - Hajduk Split (1.HNL)

Flash(AS3)

26.05.17. 18:00h Regensburg - Munich 1860 (BundesLiga - Relegation)

Flash2

26.05.17. 20:00h Cibalia - Lok. Zagreb (1.HNL)

Flash(AS1)

26.05.17. 20:00h RNK Split - Osijek (1.HNL)

Flash(AS3)

26.05.17. 20:00h Levante - UCAM Murcia (LaLiga2)

27.05.17. 15:00h Kasimpasa - Antalyaspor (Super Lig)

27.05.17. 15:00h Konyaspor - Akhisar Genclik Spor (Super Lig)

27.05.17. 16:00h Zapresic - Istra 1961 (1.HNL)

27.05.17. 16:00h Huesca - Lugo (LaLiga2)

27.05.17. 17:00h Basaksehir - Adanaspor AS (Super Lig)

27.05.17. 18:00h Atalanta - Chievo (Serie A)

27.05.17. 18:00h Bologna - Juventus (Serie A)

27.05.17. 18:00h Almeria - Mirandes (LaLiga2)

27.05.17. 18:00h Sevilla FC B - Cadiz CF (LaLiga2)

27.05.17. 18:00h Valladolid - Getafe (LaLiga2)

27.05.17. 18:00h Fenerbahce - Trabzonspor (Super Lig)

27.05.17. 18:30h Arsenal - Chelsea (FA Cup)

27.05.17. 19:00h Dinamo Zagreb - Rijeka (1.HNL)

27.05.17. 19:00h Partizan - FK Crvena zvezda (Serbian Cup)

27.05.17. 20:00h Eintracht Frankfurt - Dortmund (DFB Pokal)

27.05.17. 20:30h Genk - St. Truiden (Jupiler League)

27.05.17. 21:00h Angers - Paris SG (Coupe de France)

28.05.17. 12:00h Alcorcon - Tenerife (LaLiga2)

28.05.17. 12:30h Utrecht - AZ Alkmaar (Eredivisie)

28.05.17. 14:30h Roda - Maastricht (Eredivisie)

28.05.17. 15:00h Cagliari - AC Milan (Serie A)

28.05.17. 15:00h Bursaspor - Genclerbirligi (Super Lig)

28.05.17. 15:00h Osmanlispor - Rizespor (Super Lig)

28.05.17. 16:00h Zaragoza - Rayo Vallecano (LaLiga2)

28.05.17. 16:45h Nijmegen - Breda (Eredivisie)

28.05.17. 18:00h Orleans - Paris FC ( Ligue 2 - Relegation)

28.05.17. 18:00h AS Roma - Genoa (Serie A)

28.05.17. 18:00h Sampdoria - Napoli (Serie A)

28.05.17. 18:00h Elche - Reus Deportiu (LaLiga2)

28.05.17. 18:00h Gimnastic - Girona (LaLiga2)

28.05.17. 18:00h Mallorca - Numancia (LaLiga2)

28.05.17. 18:00h Gaziantepspor - Besiktas (Super Lig)

28.05.17. 18:15h Benfica - Guimaraes ( Primeira Liga)

28.05.17. 20:30h Cordoba - R. Oviedo (LaLiga2)

28.05.17. 20:45h Crotone - Lazio (Serie A)

28.05.17. 20:45h Fiorentina - Pescara (Serie A)

28.05.17. 20:45h Inter - Udinese (Serie A)

28.05.17. 20:45h Palermo - Empoli (Serie A)

28.05.17. 20:45h Torino - Sassuolo (Serie A)

28.05.17. 21:00h Lorient - Troyes ( Ligue 1 - Relegation)